Tēmu izklāsts

  • Vispārēji



    RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
    Metakursi
    Priekšmeta "Sports RTU" e-studiju vietne



    Šī e-studiju vietne tapusi sadarbībā ar RTU IT Lietotāju atbalsta centru.
    +371 6 708 9999, it@rtu.lv Skype
    +371 6 708 9999, it@rtu.lv
  • tēma 1

    Sporta veidi obligātajām sporta nodarbībām

    Sporta veidi, piekšmeta kods HFA101
    Sporta bāze Mācībspēki Tālr.
    Aerobika siev Raņķa dambis 24A Dace Eglīte 29912438
    Irina Videņina 26329243
    Atletiskā vingrošana vīr Skolas iela 11 (svaru bumbas) Alberts Bagojans 29828785
    Meža iela 1 korp. 4 (trenažieri) Brigita Krieva 29636693
    Basketbols vīr Grostonas iela 6 b Egīls Pāns 26783093
    siev Grostonas iela 6 b Aivars Vīnbergs 29461456
    Bokss vīr Skolas iela 11 Genādijs Vanajevs 67089835
    Cīņa vīr Meža iela 1 korp. 1 Dainis Škogals 26522662
    Estētiskā vingrošana siev Meža iela 1 korp. 4 Gaļina Poļakova 29121972
    Svetlana Poļakova 26499409
    Futbols vīr Lomonosova iela 1 korp. 19 Vadims Arakčejevs 29433550
    Teniss kopā Kronvalda bulv 3, sept., okt., apr., maijs un Ezermalas 6 – nov.,dec.,febr., marts

    Peldēšana kopā Ķīpsalas iela 5 Dainis Podkalns 29840010
    Alise Timohina 67089632
    Eleonora Šišlova 29128033
    Viktors Aļohins
    Vieglatlētika kopā Augšiela 1, sept., okt., apr., maijs (Daugavas stadions) un Maskavas iela 160 – nov.,dec.,febr., marts (Rīgas sporta manēža) Viktors Bonders 29259038
    Volejbols siev Meža iela 1 korp. 1 Olga Bogdanova 29559139
    vīr Ganību dambis 24 Ivonna Raubiško
    Ārstnieciskā vingrošana kopā Ķīpsalas iela 5 Raisa Tarnopoļska 29250111
    Eleonora Šišlova 29128033
    Ludmila Lisikova 28245111
    • tēma 2

      Vietu skaits

      Sporta veids
      Adrese APF, BF DITF, MLKF EEF,ETF TMF IEVF Kopā
      Atletiskā vingrošana vīr Skolas iela 11 (svaru bumbas) 25 25 25 25 25 125
      vīr Meža iela 1 korp.4 (trenažieri) 25 25 25 25 25 125
      Bokss vīr Skolas iela 11 25 25 25 25 25 125
      Futbols vīr Lomonosova iela 1 korp. 19. 25 25 25 25 25 125
      Cīņa vīr Meža iela 1 korp. 1. 20 20 20 20 20 100
      Volejbols vīr Ganību dambis 24 40 40 40 40 40 200
      Aerobika siev Raņķa dambis 24A 60 90 60 60 90 330
      Estētiskā vingrošana siev Meža iela 1 korp.4 25 50 25 25 50 175
      Volejbols siev Meža iela 1, korp.1 40 40 40 40 40 200
      Basketbols kopā Grostonas iela 6 b 60 60 60 60 60 300
      Peldēšana kopā Ķīpsalas iela 5 120 120 120 120 120 600
      Vieglatlētika kopā Augšiela 1 30 30 30 30 30 150
      Ārstnieciskā vingrošana kopā Ķīpsalas iela 5 Ar RTU ārsta norīkojumu
      Teniss kopā Kronvalda bulv. 3
      12 12 12
      12 12 60
      • tēma 3

        Nodarbības

        Studiju programmas priekšmeta sports nodarbību grafiki

        Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
        12:30 EEF, ETF DITF, MLĶF APF, BF EEF, ETF TMF
        14:30 APF, BF TMF IEVF DITF, MLĶF IEVF
        16:30 Brīvās izvēles
        • tēma 4

          Kā pieteikties izlases komandā

          RTU izlases komandā. Citā izlases komandā
          Elektroniski pieteikties var akadēmiskā gada pirmajā nedēļā vai sporta katedrā

          Ja studējošais vēlās nodarboties citā izlases komandā, kuras nav RTU izlases komandas, tad ir nepieciešams aizpildīt iesniegumu ar labākiem sasniegumiem sportā sākot no 2007.gada un nodot sporta klubā pieņemšanas laikos:

          • rudens semestrī no semestra sākuma līdz 15.oktobrim
          • pavasara semestrī no semestra sākuma līdz 1. martam
          • tēma 5

            Izlases


            RTU izlases komandas, treneru uzvārdi, treniņu laiki un vietas

            • BASKETBOLS, vīriešu komanda, Egīls Pāns, tel. 26783093

            Pirmdiena, plkst.18:00-20:30 - Rīgas Tehniskā koledža, Braslas iela 16, Rīga

            Otrdiena, Trešdiena, plkst. 20:30-22:00 - AS „VEF Sporta Klubs” , Brīvības gatve 197, Rīga

            Otrdiena, plkst.18:30-20:00, Ceturtdiena, plkst.19:30-21:00, Piektdiena, plkst.19.00-20:30

            - Rīgas Hanzas vidusskola, Grostonas iela 5, Rīga

            ____________________________________________________________________________

            • ROKASBUMBA, Uģis Desmitnieks, tel. 29144238 e-pasts: ugis@mic.lv

            Treneris: Arnis Butans tel.26525552, konsultanti:Harijs Čebrikovs, tel.26325696, Jānis Jasmanis 26756896

            Pirmdiena, Ceturtdiena, Piektdiena, plkst. 20:30-22:00 - AS „VEF Sporta Klubs”, Brīvības gatve 197, Rīga

            _____________________________________________________________________________

            Pirmdiena, Trešdiena, plkst.21:00-22:30 - Rīgas Olimpiskais Sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga

            _____________________________________________________________________________

            • PELDĒŠANA, Dainis Podkalns,

            Pirmdiena, Trešdiena, Piektdiena, plkst.20:45, Ķīpsalas peldbaseins, Ķīpsalas iela 5, Rīga

            ______________________________________________________________________________

            • TENISS, Jānis Zvilna, tel. 29269224

            Pirmdiena, Trešdiena, Piektdiena, plkst.14:00. Treniņu vieta mainās no sezonas:

            1. RTU tenisa kortos, Kronvalda bulvārī 3, Rīga - sept., maijs-jūlijs
            2. RTU tenisa zālē Ezermalas iela 6, Rīga - oktobris - aprīlis

            ______________________________________________________________________________

            Pirmdiena, Trešdiena, plkst. 18:00-20:00,- NBS sporta zāle, Krustabaznīcas iela 9, Rīga

            Otrdiena, Ceturtdiena, plkst.16:00-20:00 - Meža iela 1, Rīga

            ____________________________________________________________________________

            • SVARU BUMBAS CELŠANA, Alberts Bagojans,

            Pirmdiena, Trešdiena, Piektdiena, plkst.18:00, RTU sporta zāle Skolas iela 11, Rīga

            ____________________________________________________________________________

            • GALDA TENISS , Sanita Vīlistere,

            Pirmdiena, Trešdiena, Piektdiena, plkst.16:30-20:00, Raņķa dambī 24A, Rīga

            ____________________________________________________________________________

            Pirmdiena - Piektdiena, plkst.17:30 Rīgas Nacionālā sporta manēža, Maskava iela 160, Rīga – nov., dec., janv., febr., marts, VSIA Kultūras un sporta centrs DAUGAVAS STADIONS, Augšiela 1, Rīga - sept., okt., aprīlis-, maijs, jūnijs

            Pirmdiena, Trešdiena, plkst. 17:00, Meža ielā 1 korp. 4, Rīga, Otrdiena, Ceturtdiena, plkst.17:30 - Rīgas Nacionālā sporta manēža, Maskava iela 160, Rīga – oktobris-marts,

            VSIA Kultūras un sporta centrs DAUGAVAS STADIONS, Augšiela 1, Rīga - septembris, aprīlis- jūnijs

            ______________________________________________________________________________

            Pirmdiena, Trešdiena, Piektdiena, plkst.18:00-20:00, Raņķa dambis 24a, Rīga

            _______________________________________________________________________________

            • DŽUDO, J. Alksnis

            Otrdiena, Ceturtdiena, plkst.19:15 , Meža iela 1 korp.1, Rīga

            ____________________________________________________________________________

            • TELPU FUTBOLS, Vadims Arakčejevs, tel.29433550, e-pasts:futbols@rtu.lv

            Otrdiena, Ceturtdiena, plkst.20:30-22:00 - Rīgas 15 vidusskola, Visvalža iela 9, Rīga

            Pirmdiena, plkst.16:00-17:00, Lomonosova iela 1, korp.19, Rīga (2.komandai)

            Pieteikties izlases komandā var aizpildot veidlapu un nosūtot uz e-pastu.

            _______________________________________________________________________________

            • BRĪVĀ CĪŅA, Dainis Škogals, tel. 26522662

            Pirmdiena, Trešdiena, Piektdiena, plkst.18:00, Meža iela 1, Rīga

            ____________________________________________________________________________

            • VOLEJBOLS, sieviešu komanda, Olga Bogdanova, tel. 29559139

            Otrdiena, plkst.20:00 - Rīgas Purvciema amatu skola, Deglava iela 41 A, Rīga
            Pirmdiena, plkst.17:00 - Rīgas 84. vidusskola, Lielvārdes iela 141, Rīga
            Sestdiena, plkst.10:00-12:00 - Rīgas 84. vidusskola, Lielvārdes iela 141, Rīga

            • VOLEJBOLS, vīriešu komanda, M. Žuks

            Pirmdiena, Ceturtdiena, plkst.19.30 - AS „VEF Sporta Klubs”, Brīvības gatve 197, Rīga
            Trešdiena, plkst.21:00 - Rīgas Hanzas vidusskola, Grostonas iela 5, Rīga

            _______________________________________________________________________________

            Pirmdiena, Trešdiena, Ceturtdiena, Piektdiena, plkst.18:00-20:00 - RTU boksa zālē, Skolas iela 11, Rīga

            _________________________________________________________________________________

            • ŠAHS,Treneri:
            1. Egons Lavendelis, tel. 29876891, e-pasts:egons.lavendelis@rtu.lv,
            2. Katrīna Šķiņķe, tel. 26680740, e-pasts:katrina_skinke@inbox.lv