• Attālināto kursu veidošana

  • Vispārējā informācija

  • Tehniskā palīdzība

  • Pedagoģiskā palīdzība

   Šajā sadaļā atradīsiet metodiskus norādījumus un ieteikumus attālinātu studiju kursu veidošanai un vadīšanai. 

  • Pieredzes stāsti

   Lielākajai daļai no mums darba un studiju norises organizēšana attālināti, nav ierasta prakse. Tādēļ aicinām kolēģus dalīties ar savu pozitīvo pieredzi, veidojot un vadot studiju kursus attālināti.

  • Savstarpējs atbalsts

   Šajā sadaļā jūs varat uzdot jautājumus un dalīties ar padomiem, kā veidot studiju kursu saturu un vadīt nodarbības attālināti. Iespējams kādam nepieciešama palīdzība, lai uzsāktu darbu ar digitālajiem rīkiem, kuri līdz šim nav lietoti, vai arī trūkst iemaņu kursa materiālu ievietošanai e-studiju vidē. 

   Rakstiet, jautājiet, mēs operatīvi mēģināsim palīdzēt. 

   Ja esat gatavi sniegt palīdzību kolēģiem, lūdzu, norādiet šeit savu kontaktinformāciju ērtākai saziņai. 

   Aicinām arī paust dažādus ierosinājumus vai minēt tēmas, par kurām nepieciešami sīkāki paskaidrojumi.

  • Attālināti eksāmeni

   Ja Jūs kā mācībspēks uzskatāt, ka eksāmenu konkrētā kursā ir iespējams organizēt attālināti, iesakām to darīt un sniedzam padomus šāda eksāmena plānošanā.

   Aicinām katru mācībspēku izvēlēties sev atbilstošāko risinājumu, kas esošo situāciju nesarežģītu vēl vairāk. Ja eksāmena nodrošināšanai izvēlētais jaunais rīks vai platforma Jums vai studentiem sagādā grūtības vai  problēmas, iespējams, labāk tomēr izmantot ierastās metodes un rīkus. Svarīgi, lai mācībspēks ir apmierināts ar izvēlēto vērtēšanas formu un arī pārliecināts, ka tā ir piemērota studentu sasniegumu novērtēšanai.

   Atgriezeniskā saite un aktīva komunikācija ar studentiem mazinās saspringumu un palīdzēs semestri noslēgt pēc iespējas efektīvāk.